Méér Muziek in de Klas

Wat een feestelijke afsluiting van tien weken muzikaal plezier! De kinderen van groep 5 van IKC De Vonkenmorgen hebben laten zien wat er kan ontstaan wanneer enthousiasme, talent en goede begeleiding samenkomen. Tijdens het eindconcert in Providentia straalden zij op het podium, zichtbaar trots op alles wat ze in de muzieklessen hebben geleerd. 

Tien weken lang kregen de leerlingen wekelijks muziekles, waarin ze niet alleen kennismaakten met instrumenten en samenspel, maar ook groeiden in zelfvertrouwen en expressie. Onder begeleiding van Jacqueline Leenders, Rudy Böhmer, Suza Peters en Sjaak van de Sant namens St. Sebastianus werd er hard gewerkt én veel gelachen. 

Het concert zelf was een warm en levendig geheel, met een enthousiast publiek van ouders, opa’s, oma’s, broertjes en zusjes. Een bijzonder element was de bijdrage van Jong Sebastianus. Zij speelden niet alleen een aantal stukken zelfstandig, maar stonden ook samen met de kinderen van De Vonkenmorgen op het podium. Dit samenspel zorgde voor een mooie verbinding tussen jong talent en ervaren jeugdspelers. 

Een extra bijzonder moment was er voor Rudy Böhmer. De jeugd nam het initiatief om hem op een hartverwarmende manier te bedanken, aangezien dit project ook zijn afscheid markeert. Een gebaar dat duidelijk maakte hoeveel indruk hij heeft gemaakt en hoe gewaardeerd zijn inzet is geweest. 

Al met al was het een muzikaal project om trots op te zijn: een inspirerende samenwerking, een geslaagd concert en vooral heel veel blije gezichten.